Facebook
CZ / EN

DissCover Band

Coverová kapela, parta profesionálních muzikantů, kteří mají rádi dobrou muziku. S nadšením a respektem k celosvětovým hitům a s chutí každé písni vdechnout trochu osobitosti. Zahrajeme na svatbě, firemním večírku, plese i na narozeninové párty. Více o nás se dozvíte na www.disscoverband.cz

Betty Lee song project

Akustický pop-jazz-swing, ve vlastních aranžích a úpravách.
Repertoár obsahuje převzaté písně od 30. let až po současnost. Přibližně polovinu repertoáru tvoří autorské skladby Betty s českými texty od Terezy Přívozníkové, nebo Bereniky Kohoutové. V roce 2017 kapela vydala živou nahrávku z Café Liberál, kterou následně pokřtil kmotr desky Odřej Gregor Brzobohatý v Malostranské Besedě.

obsazení:

Betty Lee - voc
Matouš Kobylka - sax
Antonín Šturma - double bass
Petr Mikeš - drums
Hynek Obst - keys

Atomic Gigolo

..moderní elektro beaty! DJ, trumpeta, saxofon, rapper, zpěv, basa, bicí, klávesy a pokaždé zajímaví hosté.

Každé hraní je jiné a každé si rozhodně zapamatujete. Takhle to vypadá, když si profesionální muzikanti zařídí srdeční projekt. Doražte na Atomic Gigolo!

více na www.atomic-gigolo.com

Betty Lee Trio

Komornější, akustické seskupení, vhodné na klidnější akce a večírky. Hrajeme swing, latino i jazzpopové skladby k poslechu, nebo jako doplnění atmosféry k slavnostní večeři. Složení basa, kytara a zpěv.

Takin' Off

12ti členná funky sestava, která hraje už dvanáct let na české klubové scéně! Vydala velmi povedené album ''Eleven''. více na www.takinoff.cz

Copyright Leknina, Photo by Milan Mošna, Programming & coding Jaroslav Gregor
Betty Lee